Pomidorai

Belle

Belle

ToMV/Va/Vd/Fol:0,1 Nešildomiems ar mažai šildomiems šiltnamiams. Vaisiai 180-210 gr. Standartinis visam pasauly šio tipo pomidorų hibridas. Išpopuliarėjęs dėl patikimumo, nereiklumo.

Berberana

ToMV/Ff:1-5/Va/Vd/Fol:0,1 Nešildimiems ar mažai šildomiems šiltnamiams. Vaisiai 250-300 gr. Turi atsparumų nematodoms ir bronziškumo virusams. Ankstyvas šio segmento pomidoras. Augalas stiprus, stipri šaknų sistema, todėl jis pakenčia stresines sąlygas, reguliariai… Plačiau »

Buran

ToMV/Ff:1-5/Va/Vd/Fol:0,1. Nešildomiems ir mažai šildomiems šiltnamiams. Stabiliai ir ilgai derantis. Tinkamas ilgai vegetacijai. Vaisiai apie 200 gr, ryškios spalvos, blizgantys. Augalas generatyvus, nėra labai daug lapijos.

Cindel

Cindel

ToMV/Va/Vd/Fol:0,1 Nešildomiems ar mažai šildomiems šiltnamiams. Vaisiai 120-150gr. Plačiai žinomas ir auginamas hibridas. Augintojai jį renkasi dėl jo nereiklumo auginimo sąlygoms, ankstyvumo. Dėl atviro augalo tipo, jis mažai serga puviniais,… Plačiau »

Corleone

ToMV/Ff:1-5/Va/Vd/Fol:0-2. Nešildomiems ir mažai šildomiems šiltnamiams slyviniai pomidorai. Vaisiai pailgi 130-150 gr. Augalas tvirtas, pakeliantis įvairias auginimo sąlygas. Vienas populiariausių šio tipo hibridų.

Dimerosa

Dimerosa

Tai „avietinės“ spalvos indeterminantinis pomidorų hibridas. Vaisiai stambūs 220-250 gr., plokščiai apvalūs, kiek briaunuoti, ypatingos spalvos ir skonio. Vaisiai gana kieti, nors minkštesni už raudonus pomidorus. Augalas neilgo stiebo, gana… Plačiau »

Gualdino

Gualdino

ToMV/Ff:1-5/Va/Vd/Fol:0,1/For Gerltoni apvalūs pomidorai šildomiem ir nešildomiems šiltnamiams. Vaisiai 100-110gr. Augalas patvarus, galima pomidorus auginti ir kekėmis.

Kanavaro

Kanavaro

ToMV/Ff:1-5/Va/Vd/Fol:0,1/For Šildomiems šiltnamiams, pratęstai kultūrai. Vaisiai 130-160gr. Tai naujas hibridas. Nejautrus miltligei, atsparus nematodoms. Kanavaro išsiskiria iš kitų šio segmento pomidorų tuo, kad greičiau formuoja kekes. Jis vidutinio vešlumo, pusiau… Plačiau »

Loreto

Loreto

ToMV/Ff:1-5/Va/Vd/Fol:0,1 Slyviniai pomidorai nešildomiems šiltnamiams. Vaisiai apie 70 gr.

Mondial

ToMV/Ff:1-5/Va/Vd/Fol:0,1 Nešildomiems ar mažai šildomiems šiltnamiams. Vaisiai 180-200 gr. Tai naujesnis hibridas, turintis daugiau atsparumų – nematodoms, bronziškumo virusams. Labai ankstyvas, nereiklus, reguliariai dera. Vaisiai plokščiai apvalūs transportabilūs, gero skonio.

Naram

Naram

ToMV/Ff:2,4/Va/Vd/Fol:0,1 Slyviniai pomidorai nešildomiems ir šildomiems šiltnamiams. Vaisiai 100-110 gr. Galima auginti kekėmis.

Nectar

ToMV/Ff:1-5/Fol:0,1. Vyšniniai pomidorai 15-18gr vaisiais. Standartinis šio tipo hibridas, vertinamas dėl skonio, ankstyvumo, nereiklumo.

Rally

Rally

ToMV/Ff:1-5/Va/Vd/Fol:0,1 Nešildimiems ar mažai šildomiems šiltnamiams. Vaisiai 220-250 gr. Turi atsparumų ir nematodoms ir bronziškumo virusams. Išsiskiria iš kitų šio segmento pomidorų ankstyvumu. Viasiai stambūs, blizgantys, gero skonio. Augalas stiprus,… Plačiau »

Santasian

ToMV/Fol:0. Tai mini slyviniai pomidorai nešildomiems šiltnamiams. Vaisiai 10-15gr ilgose kekėse. Vertinami dėl gero saldaus skonio, gražios išvaizdos. Lengva auginti.

Sparta

ToMV/Ff:1-5/Va/Vd/Fol:0,1. Nešildomiems šiltnamiams. Apvalūs, vienodo dydžio, apie 100 gr svorio vaisiai. Trumpi tarpubambliai, nereiklus auginimo sąlygoms.